Akustický panel LEGI Home 60 x 270 cm, přírodní
MDF akustický panel v přírodním dřevěném dekoru. Rozměry 270 x 60 cm (1,6 m2), akustická třída D, atraktivní design a snadná montáž. Vhodné do domácnosti i kanceláře. Prodej po 2 ks (cena za 1 ks).

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zástěny a akustické panely |
|---|---|
| Hmotnost: | 90001 kg |
| EAN: | 745314392440 |
| Akustická třída: | D |
| Barva: | béžová, přírodní |
| Formát: | 270 x 60 cm |
| Hloubka: | 2,1 cm |
| Hmotnost: | 11,5 kg |
| Materiál filcu: | Polyesterové vlákno |
| Materiál hranolů: | MDF, dřevo |
| Mezera mezi hranoly: | 13 mm |
| Plocha panelu: | 1,6 m2 |
| Rozměry hranolů (šířka x tloušťka): | 27 x 15 mm |
| Šířka: | 60 cm |
| Tloušťka: | 2,1 cm |
| Výška: | 270 cm |
| Způsob montáže: | Přivrtání vruty, Přilepení lepidlem |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





