Balkonová zástěna LEGI 3 x 0,9 m, hnědá
Oboustranná ratanová zástěna LEGI z umělého ratanu v rozměru 3 x 0,9 m a hnědé barvě chrání vaše soukromí po celý rok. Je odolná vůči slunci, větru i vodě, s UV ochranou z obou stran. Dodáváme v roli.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zástěny na balkon |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.51 kg |
| EAN: | 745110634157 |
| Barva: | hnědá |
| Délka: | 3 m |
| Gramáž: | 1300 g/m2 |
| Materiál: | polyethylen |
| Rozměr: | 0,9 x 3 m |
| Rozměry balení: | 20 x 20 x 92 cm |
| Výška: | 0,9 m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






