Balkonová zástěna LEGI 3 x 1 m, tmavě šedá
Oboustranná ratanová zástěna LEGI z umělého ratanu v rozměru 3 x 1 m a tmavě šedé barvě, chrání vaše soukromí po celý rok. Je odolná vůči slunci, větru i vodě, s UV ochranou z obou stran. Dodáváme v roli.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zástěny na balkon |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.9 kg |
| EAN: | 745110634201 |
| Barva: | tmavě šedá |
| Délka: | 3 m |
| Gramáž: | 1300 g/m2 |
| Rozměr: | 1 x 3 m |
| Rozměry balení: | 20 x 20 x 102 cm |
| Výška: | 1 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






