Drátěný ochranný kryt LEGI na ohniště 60 cm
Ochranný kryt LEGI průměr 60 cm na přenosné ohniště slouží jako ochrana před jiskrami.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Ochranný kryt LEGI slouží k ochraně před jiskrami. Drátěný kryt LEGI je vhodný ke všem přenosným ohništím LEGI, ale také CookKing s průměrem 60 cm.
Parametry
- Hmotnost: 3,5 kg
- Barva: černá
- Vhodné pro: všechna ohniště s průměrem 60 cm
Využijte ohniště naplno
S pořízením drátěného krytu vaše možnosti nekončí. Dále můžete pořídit také grilovací rošt či desku. Další příslušenství plně kompatibilní s tímto naleznete na této stránce.
Stejně tak vřele doporučujeme pořízení kovaných opékacích vidlicí i s podpěrami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Víka a kryty k přenosným ohništím |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 745314392402 |
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
| Materiál: | černá ocel |
| Produktová řada: | Bali, Haiti, Montana, Palma, Polo, Porto, Helios, Vulcan, Lava, Magma |
| Průměr ohniště: | 60 cm |
| Tvar ohniště: | kulaté |
| Výška: | 18 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
