Grilovací rošt LEGI na ohniště 80 cm a trojnožku, kulatý, černá ocel
Rošt o průměru 80 cm pro ohniště stejného průměru. Ideální v kombinaci s trojnožkou. Kulatý, černá barva, vyroben z oceli.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grilovací rošty a desky k přenosným ohništím |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 745314392273 |
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 5,5 kg |
| Materiál: | černá ocel |
| Produktová řada: | Bali, Haiti, Montana, Palma, Polo, Porto, Helios, Vulcan, Lava, Magma |
| Průměr ohniště: | 80 cm |
| Tvar: | kulatý |
| Tvar ohniště: | kulaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






