Gumová protiskluzová podložka pod žebřík ASLON 130 x 31 cm, černá
Gumová protiskluzová podložka pod žebřík ASLON 130 × 31 cm, černá, zajišťuje výrazné zvýšení bezpečnosti a stability při práci se žebříkem díky optimalizovanému protiskluzovému povrchu.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gumové dlaždice |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8717496422583 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 130 cm |
| Materiál: | recyklovaná pryž, gumová pryž |
| Šířka: | 31 cm |
| Tvar: | obdelník |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






