Gumová trávníková dlaždice ASLON 50 x 50 cm, Moss Green
Gumová trávníková dlaždice ASLON 50 × 50 cm v barvě Moss Green kombinuje výhody umělého trávníku a gumové dlaždice pro odolný a snadno udržovatelný povrch.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gumové dlaždice |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.4 kg |
| EAN: | 8717496420954 |
| Barva: | zelená |
| Délka: | 50 cm |
| Formát: | 50 x 50 cm |
| Hmotnost: | 5,4 kg |
| Materiál: | recyklovaná pryž, gumová pryž |
| Počet ks na m2: | 4 ks |
| Šířka: | 50 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
| Tvar: | čtverec |
| Typ dlažby: | gumová, umělý trávník |
| Vhodné pro: | zahrada, balkon, terasa |
| Výška: | 2,5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář







