Králíkárna KENNIVA BENJI 1460 x 535 x 860 mm, dřevěná
Benji králíkárna Kenniva z jedlového dřeva je vhodná pro 4–6 malých zvířat. Díky odolné a ošetřené konstrukci poskytuje zvířeti chráněný prostor. Jednoduché provedení usnadňuje montáž, výsuvný trusník je pro rychlé čištění. Výběh umožňuje dostatek pohybu. Rozměr: 146 x 53,5 x 86 cm.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Králíkárny |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.5 kg |
| EAN: | 745314392600 |
| Délka: | 54 cm |
| Hloubka: | 54 cm |
| Hmotnost: | 18,5 kg |
| Materiál: | dřevo, jedlové dřevo |
| Materiál střechy: | dřevo, jedlové dřevo |
| Parametr pro filtrování: Délka: | 40 - 59 cm |
| Parametr pro filtrování: Hloubka: | 40 - 59 cm |
| Parametr pro filtrování: Šířka: | 140 - 159 cm |
| Parametr pro filtrování: Výška: | 80 - 99 cm |
| Produktová řada: | Benji |
| Rozměr: | 1460 X 535 X 860 mm |
| Rozměry balení: | 92 x 75 x 18 cm |
| Šířka: | 146 cm |
| Tvar střechy: | sedlová |
| Výška: | 86 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






