Králíkárna KENNIVA BUDDY 1200 x 560 x 1200 mm, dřevěná
Dvoupatrová králíkárna Buddy pro králíky, morčata a jiné hlodavce. Díky odolné a ošetřené konstrukci poskytuje zvířeti chráněný prostor. Jednoduché provedení usnadňuje montáž i následnou manipulaci při běžné péči. Rozměry: 120 cm × 56 cm × 120 cm.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Králíkárny |
|---|---|
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 745314392617 |
| Délka: | 56 cm |
| Hloubka: | 56 cm |
| Hmotnost: | 23 kg |
| Materiál: | dřevo, jedlové dřevo |
| Materiál střechy: | dřevo, jedlové dřevo |
| Parametr pro filtrování: Délka: | 40 - 59 cm |
| Parametr pro filtrování: Hloubka: | 40 - 59 cm |
| Parametr pro filtrování: Šířka: | 120 - 139 cm |
| Parametr pro filtrování: Výška: | 100 - 119 cm |
| Produktová řada: | Buddy |
| Rozměr: | 1200 x 560 x 1200 mm |
| Rozměry balení: | 120 x 61,5 x 25 cm |
| Šířka: | 120 cm |
| Tvar střechy: | pultová |
| Výška: | 120 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






