Králíkárna KENNIVA LUCY 915 x 460 x 715 mm, dřevěná
Králíkárna Lucy nabízí kompaktní a praktické řešení pro menší domácí zvířata. Díky odolné a ošetřené konstrukci poskytuje zvířeti chráněný prostor. Jednoduché provedení usnadňuje montáž, výklopná střecha je ideální pro snadný přístup a výsuvný trusník pro rychlé čištění. Rozměry: 91,5 x 46 x 71,5 cm.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Králíkárny |
|---|---|
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 745314392624 |
| Délka: | 46 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Materiál: | dřevo, jedlové dřevo |
| Materiál střechy: | bitumenový pás |
| Parametr pro filtrování: Délka: | 40 - 59 cm |
| Parametr pro filtrování: Hloubka: | 40 - 59 cm |
| Parametr pro filtrování: Šířka: | 80 - 99 cm |
| Parametr pro filtrování: Výška: | 60 - 79 cm |
| Produktová řada: | Lucy |
| Rozměr: | 915 x 460 x 715 mm |
| Rozměry balení: | 97 x 48 x 17,5 cm |
| Šířka: | 92 cm |
| Tvar střechy: | pultová |
| Výška: | 72 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






