Netkaná textilie proti plevelům černá 1,6 x 50 m, 50 g/m2
Netkaná agrotextilie Bradas černá v rozměru 1,6 x 50 m o gramáži 50 g/m². Pevná, odolná s UV ochranou vyrobena z PP materiálu. Díky svým jedinečným vlastnostem má široké využití v zahradě a zemědělství.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mulčovací textilie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5907544400929 |
| Barva: | černá |
| Gramáž: | 50 g/m2 |
| Kovová oka: | ne |
| Materiál: | Textil |
| Použití: | Zahrada, zemědělství, pěstování |
| Rozměr: | 1,6 x 50 m |
| Typ tkaniny: | netkaná textilíe |
| UV ochrana: | Ne |
| Voděodolná: | ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář





