Odkapávač na boty Printed Footprints Wood 38cm x 75cm
Stylový víceúčelový odkapávač nejen na boty - rozměry 38 x 75 x 2,5 cm, vyrobeno z recyklované gumy.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkapávače na boty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 5903104910839 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka: | 38 cm |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
| Materiál: | recyklovaná pryž, gumová pryž |
| Rozměry: | 38 x 75 x 2,5 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Výška: | 2,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




