Odkapávač na boty Simple 35cm x 63cm, černá
Černý víceúčelový odkapávač nejen na boty - rozměry 35,3 x 63,5 x 1,4 cm, vyrobeno z recyklované gumy.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkapávače na boty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5903104909246 |
| Barva: | černá |
| Hloubka: | 35 cm |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
| Materiál: | recyklovaná pryž, gumová pryž |
| Rozměry: | 35,3 x 63,5 x 1,4 cm |
| Šířka: | 63 cm |
| Výška: | 1,4 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




