Ohniště LEGI Helios 80 cm
Přenosné ohniště Helios vysoké kvality o průměru 80 cm, které ocení všichni milovníci letního posezení u otevřeného ohně. Toto ohniště nabízí jak praktické, tak dekorativní využití a vše navíc bez velkého poničení trávníku.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přenosná zahradní ohniště |
|---|---|
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 745314392150 |
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Materiál: | černá ocel |
| Počet nohou: | 3 |
| Produktová řada: | Helios |
| Průměr ohniště: | 80 cm |
| Tvar ohniště: | kulaté |
| Výška: | 30 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář








