Ohniště LEGI Vulcan 100 cm
Přenosné ohniště Vulcan vysoké kvality o průměru 100 cm, které ocení všichni milovníci letního posezení u otevřeného ohně. Toto ohniště nabízí jak praktické tak dekorativní využití a vše navíc bez velkého poničení trávníku. Zesílená 2 mm ocel nabízí kvalitu a odolnost.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přenosná zahradní ohniště |
|---|---|
| Hmotnost: | 21 kg |
| EAN: | 745314392235 |
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 21 kg |
| Materiál: | černá ocel |
| Počet nohou: | 3 |
| Produktová řada: | Vulcan |
| Průměr ohniště: | 100 cm |
| Tvar ohniště: | kulaté |
| Výška: | 28 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář









