Psí bouda KENNIVA BESI 1147 x 780 x 800 mm, dřevěná
Kenniva Besi psí bouda je vyrobena z jedlového dřeva. Pultová střecha je pokryta asfaltovým bitumenovým pásem. Rozměry: 115 cm × 78 cm × 80 cm. Snadná montáž.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psí boudy |
|---|---|
| Hmotnost: | 21.5 kg |
| EAN: | 745314392594 |
| Délka: | 78 cm |
| Hloubka: | 78 cm |
| Hmotnost: | 19,5 kg |
| Materiál: | dřevo, jedlové dřevo |
| Materiál střechy: | bitumenový pás |
| Parametr pro filtrování: Délka: | 60 - 79 cm |
| Parametr pro filtrování: Hloubka: | 60 - 79 cm |
| Parametr pro filtrování: Šířka: | 100 - 119 cm |
| Parametr pro filtrování: Výška: | 80 - 99 cm |
| Produktová řada: | Besi |
| Rozměr: | 1147 X 780 X 800 mm |
| Rozměry balení: | 120 x 80 x 15 cm |
| Šířka: | 115 cm |
| Tvar střechy: | pultová |
| Výška: | 80 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






