Psí bouda KENNIVA BETY 780 x 880 x 790 mm, dřevěná
Kenniva Bety psí bouda je vyrobena z jedlového dřeva. Sedlová střecha je pokryta asfaltovým bitumenovým pásem. Rozměry: 78 cm × 88 cm × 79 cm. Snadná montáž.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psí boudy |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.5 kg |
| EAN: | 745314392587 |
| Délka: | 88 cm |
| Hloubka: | 88 cm |
| Hmotnost: | 11,5 kg |
| Materiál: | dřevo, jedlové dřevo |
| Materiál střechy: | bitumenový pás |
| Parametr pro filtrování: Délka: | 80 - 99 cm |
| Parametr pro filtrování: Hloubka: | 80 - 99 cm |
| Parametr pro filtrování: Šířka: | 60 - 79 cm |
| Parametr pro filtrování: Výška: | 80 - 99 cm, 60 - 79 cm |
| Produktová řada: | Bety |
| Rozměr: | 780 x 880 x 790 mm |
| Rozměry balení: | 92,5 x 67,5 x 16 cm |
| Šířka: | 78 cm |
| Tvar střechy: | sedlová |
| Výška: | 79 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






