Víko LEGI na ohniště 100 cm, univerzální
Víko na ohniště s průměrem 110 cm a tloušťkou 3 mm, bez vykrojení, vyrobeno z černé oceli

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Víko LEGI chrání ohniště před nepřízní počasí nebo ke zhášení ohně. Krytí zabrání vylétávání žhavých uhlíků, jisker nebo nepořádku z ohniště a nemusíte se tak obávat, že budete mít poškozený trávník nebo terasu.
Parametry
Využijte ohniště naplno
S pořízením ochranného víka vaše možnosti nekončí. Dále můžete pořídit také grilovací rošt či desku. Další příslušenství plně kompatibilní s tímto naleznete na této stránce.
Stejně tak vřele doporučujeme pořízení kovaných opékacích vidlicí i s podpěrami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Víka a kryty k přenosným ohništím |
|---|---|
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 745314392112 |
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Materiál: | černá ocel |
| Produktová řada: | Bali, Polo, Porto, Vulcan, Lava |
| Průměr ohniště: | 100 cm |
| Tvar ohniště: | kulaté |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
