WPC dlaždice LEGI STYLE 30 x 30 cm, chocolate
Rozměr 30 × 30 cm, tloušťka 2 cm a spotřeba cca 11 ks/m². WPC dlaždice LEGI STYLE se zámkovým systémem umožní rychlou pokládku, nabídnou bezúdržbový povrch a přírodní vzhled pro balkon, terasu i venkovní posezení.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gumové dlaždice |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| EAN: | 745314392549 |
| Barva: | hnědá, čokoláda |
| Délka: | 30 cm |
| Formát: | 30 x 30 cm |
| Hmotnost: | 0,96 kg |
| Materiál: | WPC |
| Počet ks na m2: | 11 ks |
| Produktová řada: | Style |
| Šířka: | 30 cm |
| Tloušťka: | 2,0 cm |
| Tvar: | čtverec |
| Typ dlažby: | WPC, recyklovaný plast, dřevo |
| Vhodné pro: | zahrada, balkon, terasa |
| Výška: | 2,0 cm |
| Způsob spoje: | zámky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář







