Zahradní obrubník ROMAN STONE hnědá 120 cm, gumový (včetně hřebů)
Dekorativní zahradní obruba Roman Stone z recyklátu, je perfektní pro oddělení trávníků, záhonů, zahradních cest nebo míst k odpočinku na zahradě. Pružný, recyklovaný materiál má velmi dlouhou životnost a výbornou schopnost tvarovat ho do požadované křivky. Délka 120 cm, 4 ks kotvících hřebů.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní gumové obrubníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.2 kg |
| EAN: | 5903104902292 |
| Barva: | hnědá |
| Celková délka: | 1,2 m |
| Délka: | 1,2 m |
| Hmotnost: | 4,3 kg |
| Kategorie: | Zahradní ohraničení |
| Kotvící hřeby v balení: | ano |
| Materiál: | recyklovaná pryž |
| Počet dílů: | 1 ks |
| Šířka: | 7 cm |
| Typ obrubníku: | Gumový obrubník |
| UV ochrana: | Ano |
| Výška: | 8,8 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






