Zemní vrták CAPO 250 mm, ruční
Ruční půdní vrták CAPO 250 mm z tvrzené finské oceli. Pogumovaná rukojeť. Prodloužená záruka 5 let. Ideální pomocník pro sázení keřů a stromků a upevňování plotových sloupků.

Doručení 3-5 dní
na jakékoliv místo

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zemní vrtáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 745110634713 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 106 cm |
| Hmotnost: | 3 |
| Materiál: | borová ocel |
| Průměr: | 250 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář





